Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

O Nas

O Nas


Grupa Scotia od wielu lat zajmuje się inwestycjami deweloperskimi. Na przestrzeni lat zrealizowane zostało szereg projektów inwestycyjnych obejmujących ponad 100 000 m2 powierzchni handlowych, magazynowych oraz mieszkaniowych służących naszym zadowolonym klientom. Charakteryzuje nas podwyższony standard realizowanych inwestycji, ciekawa architektura, terminowość. 

W chwili obecnej w skład Grupy Scotia wchodzą spółki developerskie, a także podmioty zajmujące się budowaniem, administracją i wynajmem gotowych obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Współpracujemy z takimi sieciami, jak: Jysk, KiK, Euro RTV AGD, CCC, Pepco, Deichmann, Media Expert, Marcpol, Biedronka, Grene, Apteka Juventa, Natura etc. Misją firmy jest rozszerzenie działalności deweloperskiej w ramach budownictwa mieszkaniowo - usługowego w miejscowościach do 200 tys. mieszkańców.